Strona Główna · Klub · Historia klubu · Kibice · Śpiewnik · Pamiątki · Tapety na pulpit · Galerie · Forum · Redakcja · Kontakt · LIVE 23/10/2018 12:29

Bytovia Bytów 2:1 Wigry Suwałki
11', 40' Surdykowski 86' Sernas

Już za ok. godzinę relacja z dzisiejszego meczu. Potem konferencja, galerie i jutro materiał wideo. Zapraszamy! A na razie to już wszystko. Dziękujemy za uwagę!
Tak nareszcie trzy punkty! Pierwsza odsłona w naszym wykonaniu bardzo dobra, w efekcie dwa gole Janusza Surdykowskiego. Po przerwie już tylko się broniliśmy. Na szczęście mieliśmy w składzie rezerwowego Tomasza Laskowskiego, który skapitulował tylko raz. Bardzo ważne trzy punkty, szkoda tylko, że okupione kontuzjami Oszmańca i "Surdyka". < hr /> Koniec meczu. 2:1!
90' Niepotrzebny faul Pietronia
Ostatnie nerwowe minuty
Sędzie dolicza 3 minuty
88' Rzut rożny dla gości, jednak bytowiacy oddalają zagrożenie
86' GOL! Bramkę dla Wigier zdobył Sernas
85' Mąk z dystansu obok bramki
84' Bąk dobrze ustawiony na linii i po wielkim zamieszaniu zażegnujemy niebezpieczeństwo
82' Laskowski ratuje zespół przed golem samobójczym
Bytovia ustawia "autobus" w bramce, bardzo nisko cofnął się nasz zespół
80' Nieporozumienie Jakóbowskiego z Mandryszem
Dzisiejsza praca arbitrów mocno kontrowersyjna
75' Spalony ratuje Bytovię
74' Schodzi Jastrzembski a za niego Łazaj
73' Strzał Rafalskisa broni kapitalnie Laskowski
71' Akcja Mąki, łapie Salik
69' Radzio z dystansu, ale pewnie broni kolejny raz Laskowski
68' Wspomniana wcześniej zmiana Pietroń za kontuzjowanego Surdykowskiego
68' Fatalne uderzenie Widejki
65' Surdykowski leży na boisku, prawdopodobnie został uderzony przez rywala, będzie zmian wejdzie Pietroń. Nasz napastnik zniesiony na noszach
64' Kolejna fenomenalna i interwencja Laski, broni strzał Radzia z kilku metrów, bardzo dobry występ naszego golkipera
62' Surdykowski przedziera się w polu karnym, wywalczył pozycję i oddał strzał, jednak bez problemu piłkę łapie Salik
59' Strzał Radzio ponad bramką
57' Kiks Piątka i piłka wychodzi na aut
56' Żółty kartonik dla Tarnowskiego
54' Dwie fantastyczne pardy Laskowskiego z rzędu i ratuje nasz zespół przed stratą gola
53' Faulowany prawie na linii pola karnego Mackiewicz, Piątek otrzymuje żółta kartkę
53' Żółta kartka dla Jakóbowskiego, za próbę wymuszenia karnego
52' Laskowski łapie uderzenie zawodnika z Suwałk
51' Centra Mackiewicza wybita przez naszą obronę
50' Jastrzembski z woleja przenosi piłkę nad poprzeczką
49' Popychany Surdykowski w polu karnym, ale sędzia nie widział faulu
47' Świetne zachowanie Jakóbowskiego, który wywalczył rzut rożny
46' Rzut wolny dla gości w pobliżu pola karnego, jednak nic z niego nie wynika
Zaczynamy drugą połowę
Surdykowski KING!

Jak na razie gra Bytovii wygląda bardzo dobrze, kilka ładnych akcji i dwa gole, oby tak dalej w drugiej połowie.
Koniec pierwszej połowy
45'+7' Najpierw strzał Radzia łapie Laskowski, w odwecie z daleka uderza, ale i tym razem Salik sobie poradził
45'+6' Fantastyczna interwencja Laskowskiego, a piłkę z linii wybija Piątek
45'+5' Strzał z daleka Bajicia, ale nad poprzeczką
45'+4' Pewna interwencja Laskowskiego
Sędzia dolicza aż 8 minut
44' Rożny dla Wigier. Surdykowski oddala zagrożenie
40' GOOOOOOOOOL! Surdykowski pewnie z rzutu karnego pokonuje bramkarza gości
39' Karny dla Bytovii! Jakóbowski faulowany przez Jarzębowskiego
38' Wielkie szczęście Bytovii z kilku metrów niemal do pustej bramki nie trafia Biel
36' Kolejna kartka dla bytowiaków, otrzymuje ją Surdyk
35' Zmiana w miejsce Bogusza, który odczuwa skutki starcia z Oszmańcem wchodzi Sernas
34' Dobre podanie Laskowskiego aż w pole karne, nasz najlepszy strzelec wyprzedzony jednak przez obrońcę gości
32' Przewracany w okolicach pola karnego Jakóbowski, arbiter jednak pozostaje nie wzruszony
Na stadionie zebrali się również kibice gości w liczbie ok. 15 osób
29' Kolejny faul Rafalskisa tym razem na Jakóbowskim
25' Po dośrodkowaniu z kornera, strzał z główki Surdykowskiego efektownie paruje Salik
24' Szczęście Wigier dośrodkowanie Wróblewskiego, minimalnie mija słupek, po interwencji obrońcy
22' Zaostrza nam się mecz, tym razem żółtą kartką ukarany Rafalskis
21' Żółta kartka dla Mąki
20' Laskowski zastępuje kontuzjowanego Oszmańca
Laskowski przygotowuje się do wejścia
Mateusz ciągle leży na boisku, chyba konieczna będzie, niestety zmiana
13' Oszmaniec wyszedł za pole karne i ostro starł się z Boguszem
11' GOOOOOOOOOL! Fantastyczna akcja Mąki, dośrodkowanie w pole karne, a tam piłkę do bramki pakuje Surdykowski
9' Fatalny błąd Bąka i Wróblewskiego, doszło do sytuacji sam na sam z Oszmańcem, a ten popisał się bardzo dobrą interwencją
6' Dobre podanie Jastrzembskiego do Surdyka, ale ten został skutecznie powstrzymany
4' Na razie bez poważniejszych zagrożeń z obu stron
Niedogodności techniczne na stadionie mogą nas dzisiaj ograniczać, gdyż Wifi jest bardzo słabe
1' Zaczynamy!
SKŁADY:

BYTOVIA: M.Oszmaniec - K.Piątek, K.Juraszek, K.Bąk, A.Wróblewski - M.Jakóbowski, C.Jastrzembski, M.Bajić, D.Mąka - R.Mandrysz - J.Surdykowski.

Rezerwowi: T.Laskowski, M.Pietroń, M.Kryszak, A.Wojach, M.Michalski, K.Łazaj, D.Gołębiewski.

WIGRY: K.Salik - J.Bartkowski, T.Jarzębowski, B.Biel - B.Widejko, M.Rafalskis, M.Wichtowski, K.Mackiewicz - M.Tarnowski, S.Radzio.

Rezerwowi: H.Zoch, K.Wenger, M.Wasilewski, D.Makaradze, A.Karankiewicz, M.Żebrowski. D.Sernas.

Za nami już dwa mecze 19. kolejki. Zagłębie Lubin pokonało Chojniczankę Chojnice 2:1. Zwycięstwo drużynie Piotra Stokowca zapewnił w 89 min Arkadiusz Woźniak. W drugim meczu Chrobry Głogów bezbramkowo zremisował z Flotą Świnoujście.

W dzisiejszym spotkaniu nie zagra Wojciech Wilczyński. Musi on bowiem pauzować za czwartą żółtą kartkę w lidze, którą dostał tydzień temu w Płocku. Kto może go zastąpić? W obwodzie jest Adrian Wróblewski, Krzysztof Bąk, a także Maciej Szewczyk. Ten ostatni jednak chyba nie do końca jest w pełni formy, po tym jak ponad dwa miesiące leczył kontuzje.
Witamy w naszej relacji LIVE, która rozpocznie się o 11.45. To ostatni mecz w tym roku. Ostatni także na naszej stronie, która całkowicie zmieni się od 1 grudnia. Przypominamy, że nieco zmieni się jej też nazwa. Już za dwa dni każdy fan Bytovii wchodzi na bytoviahpu.pl!