Strona Główna · Klub · Historia klubu · Kibice · Śpiewnik · Pamiątki · Tapety na pulpit · Galerie · Forum · Redakcja · Kontakt · LIVE 15/12/2018 18:57

Image and video hosting by TinyPic

Czarne Wilki doznały kolejnej porażki. Tym razem w Płocku ulegamy 1:2. Honorowego gola dla naszego zespołu, a zarazem debiutanckiego zdobył Marko Bajić.

Od pierwszej minuty szansę gry otrzymał Kacper Łazaj, który dobrze spisał się ostatnio w rezerwach, zdobywając dwa gole. Na początku mogliśmy przeżyć istne deja vu. 12 min i gol dla płocczan. Przecież podobnie było w sierpniu. Do tego stopnia, że bramkę i to ładną zdobył Krzysztof Janus, tak samo jak w poprzednim meczu między tymi drużynami. Odpowiedź Bytovii również była podobna, w efekcie czego mieliśmy remis. Gola zdobył M.Bajić, który w naszych barwach zdobył pierwszego gola. Uderzenie z 15 m i naprawdę ładny gol Serba. Bez szans był tutaj Seweryn Kiełpin. Pierwsza połowa była wyrównana i oglądaliśmy dużo strzałów z dystansu.

Po przerwie wychodziliśmy z nadzieją chociaż na jeden punkt. jednak bytowiacy zostali mocno zaatakowani przez Nafciarzy. Próbowali Fabian hiszpański, który uderzył minimalnie obok słupka czy dwukrotnie rezerwowy Mikołaj Lebedyński, lecz także bez skutku. W końcu podopieczni Marcina Kaczmarka dopięli swego. Świetne podanie Dimityra Ilijewa wykorzystał F.Hiszpański, w sytuacji sam na sam nie dając żadnych szans Mateuszowi Oszmańcowi. Czarno-biało-czerwoni chcieli odrobić straty, ale nie pomogły tutaj ofensywne zmiany Danielów: Mąki i Gołębiewskiego. Było mimo to bardzo blisko wyszarpania remisu w końcówce. Najpierw z 10. m główkował Janusz Surdykowski, którego wspaniałą interwencja zastopował S.Kiełpin. Chwile potem, już w doliczonym czasie gry K.Łazaj posłał piłkę z dystansu centymetry obok słupka.

To kolejna porażka naszego zespołu. Może dobrze, że mecze w tym roku już się kończą. trzeba się poważnie zastanowić, co zrobić, aby zostać w I lidze. na razie jesteśmy na miejscu barażowym. Będzie jednak jeszcze jedna szansa. Już za tydzień gramy z Wigrami Suwałki. Tam koniecznie trzeba będzie zdobyć punkty.

WISŁA PŁOCK - BYTOVIA BYTÓW 2:1 (1:1)

BRAMKI: 1:0 K.Janus (12), 1:1 M.Bajić (24), 2:1 F.Hiszpański (72)

SĘDZIA: W.Krztoń (Olsztyn)

ŻÓŁTE KARTKI: W.Zyska - M.Bajić, W.Wilczyński,

WISŁA: S.Kiełpin - C.Stefańczyk, B.Sielewski, P.Magdoń, P.Stępiński - J.Góralski, M.Kostrzewa (65 W.Zyska)- K.Janus, D.Iliev, F.Hiszpański (74 D.Jabłoński)- P.Ruszkul (60 M.Lebedyński).

BYTOVIA: M.Oszmaniec - K.Piątek, K.Bąk, K.Juraszek, W.Wilczyński - M.Jakóbowski (73 D.Mąka), M.Pietroń (81 D.Gołębiewski), M.Bajić, K.Łazaj - R.Mandrysz (69 M.Kryszak)- J.Surdykowski.